Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 14
So, 13. Paź. 2018 15:00
ROW 1964 Rybnik
ROW Rybnik
1:1 Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 15
So, 20. Paź. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Resovia
Resovia

Kadra zespołu Olimpii Grudziądz - jesień 2018

Wiadomości w k2


 Skład - Olimpia Grudziądz [GKS]

Olimpia Grudziądz

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Asysta Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Mikołaj Brylewski POLSKA Mikołaj Brylewski   20. styczeń 1998 (20) 2 2 0 0 0 0 0 0 0
Wojciech Muzyk POLSKA Wojciech Muzyk   07. listopad 1998 (19) 8 8 0 0 0 0 1 0 0
Całkow. 0 0 1 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Asysta Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Adrian Bielawski POLSKA Adrian Bielawski   14. kwiecień 1996 (22) 8 6 2 1 0 0 1 0 0
Damian Ciechanowski POLSKA Damian Ciechanowski   03. kwiecień 1996 (22) 8 7 1 0 1 1 2 0 0
Grzegorz Kochalski POLSKA Grzegorz Kochalski   22. styczeń 2000 (18) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ariel Wawszczyk POLSKA Ariel Wawszczyk   19. listopad 1991 (26) 10 9 0 0 0 1 3 0 0
Piotr Witasik POLSKA Piotr Witasik   04. grudzień 1992 (25) 8 8 0 0 1 0 0 1 0
Nikodem Zatorski POLSKA Nikodem Zatorski   02. wrzesień 1999 (19) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Matic Žitko Słowenia Matic Žitko   21. luty 1990 (28) 1 1 0 1 0 0 0 0 0
Całkow. 2 2 7 1 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Asysta Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Kacper Skibicki Kacper Skibicki   11. październik 2001 (17) 4 1 3 1 0 0 0 0 0
Mikołaj  Gabor POLSKA Mikołaj Gabor   11. wrzesień 1998 (20) 6 0 6 0 0 1 0 0 0
Konrad Handzlik POLSKA Konrad Handzlik   13. luty 1998 (20) 9 7 2 5 1 0 1 0 0
Marcin Kaczmarek POLSKA Marcin Kaczmarek   03. grudzień 1979 (38) 10 9 0 7 2 0 1 0 0
Dariusz Kamiński POLSKA Dariusz Kamiński   25. listopad 1998 (19) 6 2 4 2 0 0 0 0 0
Mateusz Marzec POLSKA Mateusz Marzec   13. sierpień 1994 (24) 10 5 4 3 4 0 1 0 0
Donatas Nakrošius Litwa Donatas Nakrošius   17. luty 1991 (27) 9 9 0 1 0 0 3 0 0
Aghwan Papikjan Armenia Aghwan Papikjan   08. luty 1994 (24) 9 7 1 4 4 2 1 0 0
Marcin Poręba POLSKA Marcin Poręba   29. marzec 1999 (19) 1 0 1 0 0 0 1 0 0
Bartosz Śmietanko POLSKA Bartosz Śmietanko   12. wrzesień 1994 (24) 3 2 1 2 0 0 0 0 0
Robert Ziętarski POLSKA Robert Ziętarski   20. czerwiec 1993 (25) 7 5 2 0 1 0 1 1 0
Całkow. 14 5 16 2 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Bramka Asysta Żółta kartka Czerwona kartka Minuty
Robert Hirsz POLSKA Robert Hirsz   14. wrzesień 1989 (29) 8 4 3 3 5 1 0 0 0
Przemysław Kita POLSKA Przemysław Kita   19. październik 1993 (25) 9 6 2 3 4 0 1 0 0
Mateusz Rumiński POLSKA Mateusz Rumiński   12. marzec 2001 (17) 1 0 1 0 0 0 0 0 0
Całkow. 23 6 17 2 0

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Widzew Łódź 14 33
2 Elana Toruń 13 28
3 Olimpia Grudziądz 14 24
4 GKS Bełchatów 14 24
5 Radomiak Radom 13 21
6 Znicz Pruszków 14 21
7 Stal Stalowa Wola 14 20

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie