Poprzednie spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 27
So, 21. Kwi. 2018 13:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
0:1 Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka

Tabela Nice 1 Ligi

# Zespół M Pkt
12 Puszcza Niepołomice 26 32
13 Pogoń Siedlce 27 32
14 Drutex-Bytovia Bytów 26 31
15 Olimpia Grudziądz 26 24
16 Stomil Olsztyn 26 23
17 Górnik Łęczna 26 21
18 Ruch Chorzów 26 15

Następne spotkanie

Nice 1. Liga - Kolejka 20
Wt, 24. Kwi. 2018 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Stal Mielec
Stal

Wiadomości w k2

Olimpia Biznes Klub – zaczynamy!

Napisał 

Nowy projekt, który został wcielony w życie przy klubie piłkarskim Olimpia Grudziądz stanowi pomysł dość przełomowy. Pomaga on nie tylko drużynie, ale również przedsiębiorcom. Ułatwia im bowiem nawiązywanie nowych kontaktów w świecie biznesu.

Pozyskanie partnerów, którzy wspieraliby klub sportowy wcale nie jest prostym zadaniem. Wiele klubów zastanawia się więc skąd czerpać fundusze, które są niezbędne do rozwoju klubu. Przed podobnym problemem stanęła drużyna piłkarska Olimpia Grudziądz. Wtedy właśnie członkowie zarządu postanowili wcielić w życie projekt, który działa i odnosi sukcesy przy kilku innych klubach sportowych, czyli otworzyć Klub Biznesu. Został on uruchomiony w październiku 2017 roku i zyskał nazwę Olimpia Biznes Klub.

Organizacja, jaką jest Klub Biznesu ma na celu zrzeszenie przedsiębiorców zarówno z firm działających w Grudziądzu, jak i w innych częściach Polski. Dzięki przystąpieniu przedstawicieli różnego rodzaju firm do organizacji możliwe jest pozyskiwanie środków finansowych potrzebnych do dalszego rozwoju drużyny.

Jednakże nie tylko klub sportowy zyskuje wiele dzięki Klubowi Biznesu. Korzyści odnoszą także sami przedsiębiorcy, którzy przystępują do projektu. Na organizowanych cyklicznie śniadaniach biznesowych mają oni możliwość nawiązywania kontaktów z przedstawicielami innych firm. Dzięki temu mają oni ułatwione zadanie w realizowaniu różnego rodzaju transakcji. Klub umożliwia więc w ten sposób klubowiczom rozwijanie ich własnych biznesów. Ponadto KB pomaga przedsiębiorcom w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży oferowanych produktów i usług.

Kluby Biznesu działają obecnie już w 10 polskich miastach. Do projektu przyłączyło się już ponad 2 tysiące firm z całego kraju, co umożliwia przedsiębiorcom zawieranie kontaktów biznesowych nie tylko w obrębie miasta, w którym działa dany Klub, ale również w innych częściach Polski. Dodatkowe ułatwienie w nawiązywaniu nowych relacji stanowi fakt, że na różnych spotkaniach biznesowych spotkać można klubowiczów z pozostałych KB.

Poza tym, że klubowicze mają ułatwione zadanie w zawieraniu znajomości biznesowych, Klub Biznesu zapewnia im również dodatkowe atrakcje. Członkowie KB mają możliwość między innymi wyjazdów na mecze swojej drużyny, ligi mistrzów czy też Reprezentacji Polski, grę w golfa, pojedynki na torze gokartowym, strzelanie lub degustację alkoholi z całego świata.

Jak więc widać, z przyłączenia się do Klubu Biznesu korzyści czerpią obydwie strony – zarówno klub sportowy, jak i przedstawiciele firm. Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić, jak w praktyce wygląda spotkanie biznesowe oraz poznać dokładne założenia i cele Klubu Biznesu, może przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 26 października w Hotelu Rudnik lub już teraz zarejestrować się na: www.spotkaniebiznesowepazdziernik.evenea.pl


źródło: Olimpia Grudziądz S.A.

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 1. Ligi

# Zespół M Pkt
12 Puszcza Niepołomice 26 32
13 Pogoń Siedlce 27 32
14 Drutex-Bytovia Bytów 26 31
15 Olimpia Grudziądz 26 24
16 Stomil Olsztyn 26 23
17 Górnik Łęczna 26 21
18 Ruch Chorzów 26 15

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ      

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:    Fortuna                  

Patroni medialni:

Polsat Sport          

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl