Poprzednie spotkanie

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 22
So, 02. Mar. 2019 15:30
Skra Częstochowa
Skra
-:- Olimpia Grudziądz
Olimpia G.

Wiadomości w k2

Konferencja: Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg (3:0)

Napisane przez 
Trener Mariusz Pawlak podczas meczu Trener Mariusz Pawlak podczas meczu fot. Kamil Zieliński / olimpiagrudziadz.com

Przedstawiamy zapis wideo oraz tekstowy konferencji prasowej po meczu 9. kolejki II ligi zwyciężonym na swoim stadionie z Olimpią Elbląg 3-0.

Adam Boros, trener Olimpii Elbląg:

Gratuluję trenerowi i jego zespołowi zwycięstwa. Myślę, że to zwycięstwo zasłużone. Olimpia wygrała – Olimpia Grudziądz niestety, bo była zespołem konkretnym. Wykonała prawidłowo to co się powinno wykonać na boisku. Krótko mówiąc wykorzystała nieliczne sytuacje w pierwszej połowie, przy naszej zresztą pomocy, nie tylko przy pierwszych bramkach, ale przy trzeciej również. Natomiast w drugiej części meczu, było sporo takich momentów, kiedy mocno się odkrywaliśmy i ryzykowaliśmy dużo więcej. Więc siłą rzeczy te sytuacje również się pojawiały dla przeciwników i pomimo tego, że staraliśmy się grać ofensywnie, staraliśmy się tutaj pokusić o zwycięstwo. Wychodzi na to, że najpierw musimy nauczyć się zdobywać bramki. Bo w dalszym ciągu nie potrafimy, a dzisiaj jeszcze do tego dołożyliśmy, niestety w tym meczu zbyt mało jakości jeżeli chodzi o defensywę , błędy indywidualne. No i tak jak mówię, zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Gratuluję. Nasza sytuacja już od jakiegoś czasu nie jest ciekawa. No, ale to już jest jakby nasz problem.

Mariusz Pawlak, trener Olimpii Grudziądz:

Dziękuję trenerowi za gratulacje. Pierwszą połowę, ja bym podzielił na trzy „piętnastki”. Tak przekazałem swoim zawodnikom w przerwie, że pierwsze 15 minut, to chyba wszyscy nie poznawaliśmy siebie. Druga „piętnastka” zdecydowanie lepiej. Strzeliliśmy bramkę. Trzecie piętnaście minut to taka Olimpia, która miała wyjść od pierwszej minuty. Druga połowa, jak tutaj trener powiedział, strzeliliśmy drugą bramkę i zespół Olimpii Elbląg zdecydowanie się odkrył. Szkoda bo nas nikt by nie oszczędzał. Natomiast ja, zawsze dążę do tego i tłumaczę zawodnikom, żeby wszystkie sytuacje które są możliwe, próbować wykorzystać. Ta skuteczność dzisiaj, na pewno na mniejszym poziomie, co mogłaby być, ale cieszymy się z punktów bo to było najważniejsze. Zespół pokazał po raz kolejny, że potrafi grać dobrze w piłkę. Zagraliśmy z tyłu na zero. Ważna rzecz, zwłaszcza, że wiemy jaka nasza sytuacja z środkowymi obrońcami jest, ale pokazuje to, że w tym zespole są u niektórych zawodników rezerwy takie, że możemy wykorzystać je na innych pozycjach. Mnie jako trenera to cieszy. Także gratuluję swojemu zespołowi. Przede wszystkim zawodnikom, którzy dzisiaj wystąpili w meczu, którzy nie wystąpili, którzy byli poza „osiemnastką”. Zrobili dobrą pracę. Z ciężkim przeciwnikiem, bo wiedzieliśmy , że Olimpia przyjedzie tutaj po punkty. Ostatnio im nie idzie, ale na pewno nie jest to zespół, tam gdzie jest w tabeli. Dlatego życzę trenerowi, żeby jak najszybciej uzbierali punkty i spokojnie grali w tej lidze.

Wideo


 źródło: OlimpiaTV

 

 

 

 

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
3 Elana Toruń 21 36
4 GKS Bełchatów 21 34
5 Górnik Łęczna 21 34
6 Olimpia Grudziądz 21 31
7 Stal Stalowa Wola 21 31
8 Resovia 20 29
9 Skra Częstochowa 21 28

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie