Poprzednie spotkanie

II liga - Kolejka 4
So, 11. Sie. 2018 18:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
1:0 Radomiak Radom
Radomiak R.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Górnik Łęczna 4 10
2 Stal Stalowa Wola 4 9
3 Olimpia Grudziądz 4 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 9
5 Gryf Wejherowo 4 8
6 Widzew Łódź 4 7
7 Radomiak Radom 4 7

Następne spotkanie

II liga - Kolejka 5
Pt, 17. Sie. 2018 19:00
Olimpia Grudziądz
Olimpia G.
-:- Skra Częstochowa
Skra

Wiadomości w k2

Zagłębie Sosnowiec rywalem Olimpii

Napisane przez  OlimpiaGrudziadz.com

W I rundzie Pucharu Polski zawodnicy Olimpii Grudziądz zmierzą się na swoim stadionie z Zagłębiem Sosnowiec, grające na poziomie Ekstraklasy.


Dzisiaj w siedzibie PZPN wylosowano pary I rundy Pucharu Polski. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

W I rundzie Pucharu Polski zagrają 64 drużyny - czterej zwycięzcy rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2017/18, 18 zespołów I ligi z sezonu 2017/18 oraz 10 zespołów II ligi z sezonu 2017/18.

I runda

ŁKS Łódź - Lech Poznań
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok
Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze
Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Ruch Chorzów - Odra Opole
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów
GKS Drwinia - Wisła Puławy
Polonia Środa Wielkopolska - Radomiak Radom
Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Piast Gliwice
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik - Cracovia
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
Falubaz Zielona Góra - Wigry Suwałki
Resovia - Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
Wisła Sandomierz - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
Elana Toruń - Bytovia Bytów

Gospodarzami meczów I rundy są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2018/19. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły wylosowane jako pierwsze.

Pary kolejnych rund wyłonią odrębne losowania. Finał Pucharu Polski zostanie rozegrany 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Mecze będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.


źródło: 90minut.pl

Nie masz uprawnień, by pisać komentarz.

Tabela 2. Ligi

# Zespół M Pkt
1 Górnik Łęczna 4 10
2 Stal Stalowa Wola 4 9
3 Olimpia Grudziądz 4 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 9
5 Gryf Wejherowo 4 8
6 Widzew Łódź 4 7
7 Radomiak Radom 4 7

Olimpię Grudziądz dumnie wspierają:

Sponsorzy:
 
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy:
Partnerzy: Styropian Plus PSZ  images/bottom-b/partnerzy/sprint-bus.png    
Partnerzy:                

 

Partnerzy:                      
Partnerzy:                      

Partner techniczny:

Partner technologiczny: Studio113.pl                                                                                      

Logowanie