Drodzy Kibice, miło nam poinformować, że Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN przyznała naszemu klubowi licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach 1. ligi w kolejnym sezonie!
Nasz klub otrzymał licencję z nadzorem infrastrukturalnym, co oznacza, że jedyną kwestią do uzupełnienia pozostają badania techniczne oświetlenia, które zaplanowane są właśnie na ten miesiąc.
Przed nami ostatnie 3 mecze sezonu i do samego końca walczymy o awans!
